88-160 Janikowo

ul. Przemysłowa 33

 

NIP: 556-270-86-00

 

tel./fax: 48 52 35 13 622

LOGO HOFFMANN TRANSPORT
FB HOFFMANN TRANSPORT
MOST

Transport materiałów  w specjalistycznych naczepach


Istniejemy na rynku od 1990 roku, od tego czasu staliśmy się jedną z wiodących firm transportowych w Polsce oraz w Europie. W ciągu ponad dwudziestu lat doświadczenia przewieźliśmy już ponad 10 milionów ton w różne strony Europy. 


Nasza firma specjalizuje się w przewozach materiałów sypkich w specjalistycznych naczepach typu silos. Przyjęte przez nas zlecenia wykonujemy na terenie naszego kraju oraz całej Europy, zachowując przy tym najwyższą jakość usług.


Jest to jedna z najważniejszych ofert naszej firmy


Więcej

Posiadamy własny warsztat aut ciężarowych. Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firmy EURO-TRAK NYSA, który jest wyłącznym dystrybutorem produktów GHH RAND. Oferujemy kompleksowy serwis oraz montaż kompresorów rozładunkowych i instalacji hydraulicznych.

Serwis

MYAJNA

Myjnia

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów uruchomiliśmy również magazyn przeładunkowy materiałów sypkich, przeładunek z big bagów lub worków do autosilosu. Dodatkowo posiadamy również możliwość przeładunku z wagonów kolejowych.

Dysponujemy dwoma stanowiskami myjni wysokociśnieniowej zapewniające czystość cystern z zewnątrz oraz do mycia wewnętrznego. Każdorazowe mycie udokumentowane jest certyfikatem mycia.

Magazyn

MAGAZYN
SERWIS

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001:2008, GMP, HACCP oraz SQAS. Pojazdy w naszej firmie objęte są monitoringiem GPS który  umożliwia między innymi dokładniejsze planowanie oraz weryfikację wizyt u klienta. Każde auto wyposażone jest w skaner oraz nowoczesny komunikator dzięki któremu istnieje możliwość przesyłania dokumentów rozładunkowych już 5 minut po rozładunku towaru u klienta.

Więcej

Więcej

MAN

Nowoczesny Tabor

 

Mając na uwadze dobro środowiska w 2013 roku jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do eksploatacji ciągniki siodłowe MAN TGX 18.440 z silnikami spełniającymi najnowszą normę emisji spalin EURO 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOGO HOFFMANN TRANSPORT

Więcej