Data publikacji: 2023-12-07

Przedstawiciel handlowy ds. podwykonawców

Obowiązki:
· Aktywny rozwój obszaru podwykonawców na rynku europejskim
· Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów i budowanie długotrwałych relacji
· Nadzór i monitorowanie przebiegu współpracy z aktualnymi podwykonawcami
· Przygotowanie i wdrażanie strategii sprzedaży usług
· Regularne raportowanie wyników pracy
· Wsparcie w organizacji spotkań z kontrahentami międzynarodowymi
WYMAGANIA:
· Minimum średnie wykształcenie
· Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
· Znajomość języka obcego w stopniu bardzo dobrym (języka angielski lub niemiecki) – warunek konieczny
· Wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami
· Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
· Znajomość programów klasy CRM
· Umiejętności negocjacyjne
· Zaangażowanie, motywacja i konsekwencja w osiąganiu celów
· Prawo jazdy kat. B
· Dyspozycyjność
OFERUJEMY:
· Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· Współpraca z dużymi firmami, liderami w branży
· Przyjazna atmosferę w pracy
· Grupowe ubezpieczenie na życie
· Premie i nagrody
· Spotkania integracyjne
· Finansowanie nauki języków